با عمان، کویت و قطر روابط خوبی داریم
سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه:
آن‌چه مربوط به جمهوری اسلامی است، شکل‌گیری یک مجمع برای گفتگو‌های منطقه‌ای برای رفع مشکلات منطقه و ازجمله تروریسم و افراط گرایی است
روایت نصرالله از جنگ نفتی در منطقه
دبیر کل حزب‌الله لبنان در مراسمی به مناسبت گرامیداشت سران شهید حزب‌الله سخنان مهمی در خصوص رژیم صهیونیستی، مسائل منطقه و مسائل داخلی لبنان ایراد کرد.
عملیات ترور رهبر حزب‌الله لبنان خنثی شد
نجاح:
یک کارشناس سیاسی و امور تحولات منطقه از خنثی شدن نقشه ترور سید حسن نصرالله در چند روز گذشته با همکاری ایران خبر داد.
فرار جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از آسمان سوریه
المیادین خبر داد
شبکه خبری المیادین گزارش داد پدافند هوایی سوریه چند فروند جنگنده جاسوسی رژیم صهیونیستی را بر فراز القنیطره رهگیری و آن‌ها را مجبور به ترک حریم هوایی سوریه کرد.
انقلاب مسالمت آمیز مردم بحرین هشت ساله شد
انقلاب بحرین در حالی وارد هشتمین سال خود شد که رژیم آل خلیفه بیش از پیش برای متوقف ساختن ریشه‌های مستحکم این انقلابِ عمیق احساس عجز و ناتوانی می‌کند.
حمله به عفرین چگونه شبه نظامیان کرد و دولت سوریه را متحد کرد؟
تداوم حملات ارتش ترکیه افزایش اعتراضات کردنشینان سوریه و اتحاد بیشتر شبه نظامیان کرد با دولت مرکزی سوریه را به دنبال دارد.
ساقط شدن اف ۱۶ چگونه محور مقاومت را متحد کرد؟
به نظر می‌رسد صهیونیست‌ها برای حفظ بازدارندگی طی روز‌های آتی حملاتی را به جنوب سوریه داشته باشد، اما این اقدام به قماری شبیه است که می‌تواند شرایط را بسیار برای صهیونیست‌ها پیچیده‌تر نماید.
برنده نوبل صلح خواستار محاکمه ولیعهد عربستان شد
توکل کرمان خواستار آن شد تا محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی بابت کشتار‌ها در یمن در دادگاه کیفری بین‌الملل محاکمه شوند.
سه ائتلاف اصلی شیعه در انتخابات آتی عراق کدامند؟
نوری مالکی، رئیس ائتلاف دولت قانون قصد دارد سلسله توافق‌ها و گفت‌وگو‌هایی را با گروه‌های سیاسی اهل تسنن و کرد با هدف ائتلاف با آن‌ها پس از انتخاباتی که قرار است ۱۲ مه آتی برگزار شود، انجام دهد.
افزایش درگیری ها میان سوریه و رژیم صهیونیستی+عکس
این خبر تکمیل می شود
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه اعلام کرد یک جنگنده این رژیم بعد از بمباران مواضع ارتش سوریه، در نزدیکی «الجلیل» در جولان سقوط کرده است.
قبلی۳بعدی