سدنانیوز

رضایت اصلاح طلبان به استعفای ظریف
انبارلویی مطرح کرد؛
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه اصلاح‌طلبان بدخیم می‌خواستند ظریف از دولت خارج شود، گفت: این عده هرگاه وارد حکومت می‌شوند، پروژه خروج از حاکمیت را دنبال می‌کنند.
جزئیات پرونده حسین فریدون چیست؟
دادگاه رسیدگی به اتهامات «حسین فریدون» برادر رئیس جمهور بعد از مدت‌ها که این اتهامات در رسانه‌ها مطرح شده بود به ریاست قاضی عالیشاه برگزار شد.
پاسکاری مقصر گرانی بین مجلس، دولت و احزاب! / میزگرد‌های مشکوک سه اصلاح طلب برای سال آینده
گزارش/
مسعود پزشکیان در حالی که نقش دولت و اصلاح‌طلبان در بروز بحران قیمتی برای مردم محرز شده، اما به تازگی اظهار کرده است: مشکلات کشور فقط تقصیر دولت نیست!
کسی که مسئولیت دارد اگر کار نکند ضد انقلاب است
نقل قول قالیباف از امام راحل (ره)؛
قالیباف در نقل قول از امام راحل (ره) گفت: این تعبیر امام (ره) بوده که «هر کس که مسئولیت دارد اگر کار نکند ضد انقلاب است»
روایتی از جنایات دهه ۶۰ ممافقین
در مطلب زیر نمونه‌های کوچکی از جنایات منافقین بر اساس آمار ارائه‌شده در ارگان مطبوعاتی این گروهک تروریستی (نشریه مجاهد) را می‌خوانید.
محمدنبی حبیبی در گذشت
بامداد امروز محمدنبی حبیبی بر اثر ایست قلبی درگذشت.
قلاب اندازی‌های تاج زاده به دروغ! / پیشنهاد موسوی لاری چه بود؟
گزارش/
در این گزارش به جنجالی‌ترین تحریف هایم معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات نگاهی خواهیم داشت.
مهدی جهانگیری با رانت مشایی و بقایی مولتی میلیاردر شد
افشاگری‌های سازمان میراث فرهنگی توسط رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی
رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی گفت: آقایان آمده‌اند از اسم برند گردشگری سازمان دولتی سوءاستفاده می‌کنند و پول‌های مردم را می‌گیرند و در فرمانیه و آجودانیه، ملک‌های اعیانی می‌خرند و آقای جهانگیری با گران شدن ملک و زمین، مولتی میلیاردر شد.
جبهه مردمی به صورت کشوری فعالیت می‌کند
چمران:
عضو هیأت‌رئیسه جبهه مردمی با بیان اینکه عدم اطلاع‌رسانی درباره برخی تصمیمات به این معنی نیست که ما کار جبهه را تعطیل کرده‌ایم، گفت: مگر احزاب دیگر در کشور چه کار می‌کنند، ما هم همان کار را با شدت بیشتری انجام می‌دهیم.
چرا رئیس جمهور بداخلاق شد؟
واکنش اصلاح‌طلبان به سخنان جنجال برانگیز روز‌های گذشته روحانی
این روز‌ها از فضای مجازی گرفته تا چهره‌های مطرح سیاسی به خصوص اصلاح طلب از گفته‌های رئیس جمهور و صحبت‌های جنجالی روز‌های گذشته وی نقد و گلایه‌ها دارند.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه