سدنانیوز

«حشمت علوی» چگونه مقامات کاخ سفید را بازی داد؟ +تصاویر
گزارش/
کاراکتر «حشمت علوی» مقاله‌های زیادی در نشریه‌های آمریکایی به خصوص فوربس منتشر کرد و حتی پای گزارش‌هایش به کاخ سفید هم باز شد، اما شواهد نشان می‌دهد چنین شخصی اصلاً وجود خارجی ندارد.
سکوت در برابر یک مسئله مردانه!!
گزارشی از اظهارنظرهای اعضای شورای پنجم درخصوص نجفی؛
هر چند جنایت محمدعلی نجفی از جهت مسؤولیت‌‌های متعدد و رده بالایش در دولت اصلاحات و مدیریت شهری تهران در دوران شورای شهر پنجم، به چالشی اساسی برای جریان اصلاحات تبدیل شده است.
می شود
گزارش/
شاید برخی توانسته باشند مطیعی را از مراسم نماز عید فطر حذف کنند، اما با تعداد قابل توجهی از شاعران و مداحان دیگر استان‌ها چه خواهند کرد؟ فیلم‌های منتشر شده از شعرخوانی مراسم نماز عیدفطر در دیگر استان‌ها نشان می‌دهد که مطیعی توانسته جریان ساز باشد.
خاتمی را به خانه ام راه ندادم!
عبدالحسین روح‌الامینی، رئیس خانه احزاب مهمان این هفته برنامه تلویزیونی دست خط بود.
آمریکا باید هزینه هر تحریم خود را بپردازد
جلیلی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ملت ایران به‌دنبال تعامل سازنده با جهان است نه بازنده، گفت: هر تحریم آمریکا یک رفتار جنگی است و باید هزینه آن را بپردازد.
رضایت اصلاح طلبان به استعفای ظریف
انبارلویی مطرح کرد؛
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه اصلاح‌طلبان بدخیم می‌خواستند ظریف از دولت خارج شود، گفت: این عده هرگاه وارد حکومت می‌شوند، پروژه خروج از حاکمیت را دنبال می‌کنند.
جزئیات پرونده حسین فریدون چیست؟
دادگاه رسیدگی به اتهامات «حسین فریدون» برادر رئیس جمهور بعد از مدت‌ها که این اتهامات در رسانه‌ها مطرح شده بود به ریاست قاضی عالیشاه برگزار شد.
پاسکاری مقصر گرانی بین مجلس، دولت و احزاب! / میزگرد‌های مشکوک سه اصلاح طلب برای سال آینده
گزارش/
مسعود پزشکیان در حالی که نقش دولت و اصلاح‌طلبان در بروز بحران قیمتی برای مردم محرز شده، اما به تازگی اظهار کرده است: مشکلات کشور فقط تقصیر دولت نیست!
کسی که مسئولیت دارد اگر کار نکند ضد انقلاب است
نقل قول قالیباف از امام راحل (ره)؛
قالیباف در نقل قول از امام راحل (ره) گفت: این تعبیر امام (ره) بوده که «هر کس که مسئولیت دارد اگر کار نکند ضد انقلاب است»
اخـبار بـرگزیـده
ادامه