سدنانیوز

کسی به فکر سیل در کَن نیست!
گزارش/
اگر دوباره سیلی در منطقه کن راه بیفتد با آن همه کافه و قهوه‌خانه که در چند قدمی رودخانه کار می‌کنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟
زنانی که با شیشه می‌شکنند!/ چشم شورای شهر می بیند؟!
گزارش/
زنان به دلیل رابطه عاطفی‌شان با خانواده، بیشتر در معرض آسیب‌های اعتیاد هستند، چراکه آن‌ها نقش اساسی در خانواده دارند.
چند ویژگی که شما را منفور می کنند! + جرئیات
در مطلب زیر به بعضی از ویژگی‌های شخصیتی و عادت‌های آزاردهنده‌ی افراد می‌پردازیم که همه‌ی ما به طور ناخودآگاه سعی می‌کنیم از صاحبان شان دوری کنیم.
کد دستوری بسته حمایتی را چطور استفاده کنیم؟
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: هموطنان با استفاده از کد دستوری #۸*۱۴۲*و وارد کردن کد ملی می‌توانند برای بسته حمایتی ثبت‌نام کنند.
اخذ عوارض در محدوده زوج و فرد غیرقانونی است
رئیس پلیس راهور پایتخت:
مهماندار گفت: براساس قانون اگر تخلفی در محدوده طرح زوج و فرد صورت گیرد باید برگه جریمه صادر شود و نباید عوارضی از راننده‌ای گرفته شود.
تامین اجتماعی کد پیگیری بسته حمایتی تعریف کرد
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی:
حسن زدا گفت: کد دستوری USSD از سوی این سازمان برای بیمه شدگان و مستمری بگیرانی که در خصوص بسته حمایتی دولت سوال دارند، اختصاص یافت.
هشدار نسبت به شیوع بیماری تب مالت در کشور
نبوی خبر داد
معاون مرکزبیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت گفت: اخبار مربوط به قرنطینه افراد مبتلا به تب مالت در بیمارستان لاله کذب است و این بیماری غیر واگیر بوده و نیازی به قرنطینه ندارد.
۱۱ میلیون سبد کالا بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد
بندپی:
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به توزیع ۱۱ میلیون سبد کالا به مددجویان تحت پوشش نهاد‌های اجتماعی و نیازمندان شناسایی شده، گفت: مسئولیت این کار به عهده وزارت رفاه است و در حال حاضر نیز کارت افراد برای دریافت کالا شارژ شده است.
تعدادی از پیکر‌های سانحه هوایی شناسایی شدند
رئیس سازمان پزشکی قانونی از شناسایی تعدادی از اجساد سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج خبر داد و اعلام کرد: اسامی جان‌باختگان شناسایی‌شده تا یک ساعت دیگر اعلام می‌شود.
خزانه خالی است معذوریم!
پاسخ دولت در پرداخت یارانه بیشتر به افراد مجهول الهویه به مراکز توانبخشی این است
دولت در پرداخت یارانه بیشتر به معلولان مجهول الهویه به مراکز توانبخشی اعلام کرده است که خزانه خالی است و توانایی تامین مالی را ندارد و این افراد نیز مانند سایر معلولان یارانه دریافت میکنند.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه