سدنانیوز

پای داماد وزیر اسبق صنعت هم به دادگاه مفاسد اقتصادی باز شد
علی اشرف ریاحی داماد وزیر اسبق صنعت و شوهر خواهر شبنم نعمت زاده هم یکی از مفسدان اقتصادی است.
چگونگی حذف نام همسر قبلی از شناسنامه
حذف نام همسر اول از شناسنامه زمانی محقق می‌شود که شخص همسر دوم خود را انتخاب و نیز ازدواج آنها رسمی و ثبت‌نام ایشان در شناسنامه فرد انجام شود، بنابراین به‌ صرف انتخاب همسر و معرفی او نمی‌توان از این مقرره قانونی استفاده کرد.
فاصله سرانه واحدهای انتظامی در کشور تا نقطه مطلوب
طبق بودجه مصوب سال جاری، ۵ درصد از بودجه عمرانی استانها می باید به احداث واحدهای جدید انتظامی اختصاص یابد، امری که با گذشت بیش از هشت ماه از سال هنوز انجام نشده است.
«سلطان فولاد» هم دستگیر شد
رسول دانیال‌زاده که به «سلطان فولاد» شهرت داشت و فرار کرده بود دستگیر و به کشور بازگردانده شد.
بازداشت تعدادی از کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک
در ادامه اقدامات قوه قضائیه در زمینه سالم سازی و برخورد با متخلفین درون سازمانی به صورت همزمان تعدادی از کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دستگیر شدند.
امید مردم به دستگاه قضایی به ۷۶ درصد رسیده است
دادستان کل کشور خبر داد:
دادستان کل کشور با بیان اینکه امید مردم به دستگاه قضایی به ۷۶ درصد رسیده است، از تشدید نظارت بر فضای مجازی در آستانه انتخابات خبر داد.
ارائه وثیقه 200 میلیاردی «شبنم نعمت‌زاده» به دادگاه
وکیل «شبنم نعمت‌زاده» از ارائه آخرین لایحه دفاعیات موکلش به دادگاه خبر داد و گفت: اگر تا 16 آبان، حکم دادگاه صادر نشود، قرار بازداشت به وثیقه دیگری تبدیل و خانم نعمت‌زاده با آن وثیقه آزاد می‌شود.
چه جرایمی «جرم سایبری» محسوب می‌شوند
معاون اجتماعی پلیس فتا
هر جرمی، جرم سایبری نیست به عنوان مثال اگر از طریق پیامک برای شما مزاحمتی ایجاد شود جرم سایبری رخ نداده که برای شکایت بخواهید به پلیس فتا مراجعه کنید.
اولتیماتوم پلیس به موتورسواران
سردار رحیمی :
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه طرح دستگیری آدم رباها در محل پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران از اجرای طرح جدید پلیس از سه شنبه هفته جاری در خصوص رفتار ترافیکی موتورسواران خبر داد.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه