سدنانیوز

جاسوس انگلیسی به ۱۰ سال زندان محکوم شد
اسماعیلی از محکومیت یک جاسوس به دلیل همکاری با سرویس جاسوسی انگلیس به ۱۰ سال حبس خبر داد.
واکنش ها به وجود نخ و پشم در حلیم ها!
تعزیرات حکومتی بررسی کرد؛
رئیس گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در خصوص انتشار شایعه استفاده پشم و نخ به جای گوشت در حلیم توضیحاتی داد.
فضای مجازی رها شده به ضرر کشور است
معاون اول رئیس قوه قضائیه:
محسنی اژه‌ای گفت: از لحاظ سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و امنیتی رها بودن فضای مجازی به ضرر است و امیدواریم اقدامات مناسبی در این راستا انجام شود.
سند‌هایی که سیل با خود بُرد!
گزارش/
هنوز هم معاملات غیررسمی یا دستنویس مانند قولنامه که به عنوان ابزار‌های قدیمی و فسادزا شناخته می‌شوند، یکی از طرق انجام معاملات قانونی در کشور است.
حسین فریدون پای میز محاکمه نشست
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون و شش نفر از مرتبطین وی در پرونده، در شعبه ۱۰۵۷ مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی عالیشاه برگزار شد.
عفو گسترده شامل چه زندانیانی می‌شود؟
دادستان تهران جزئیاتی از عفو ۵۰ هزار زندانی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ارائه کرد.
کاهش جمعیت کیفری برگ سبزی از اقدامات قضائی
چهل سالگی؛
۵۰ هزار زندانی در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مشمول عفو شدند تا یکی از مطالبات اساسی رهبر انقلاب در سال‌های اخیر محقق شود.
آشنایی با تفاوت «رضایت نامه» و «برائت نامه» در امور پزشکی
دانستنی‌های حقوقی؛
از آنجایی که همه افراد دارای کرامت انسانی هستند، هرگونه دخل و تصرف در شرایط جسمانی یا روحی آن‌ها نیاز به کسب اجازه از آن‌ها دارد.
یاشار سلطانی به خاطر افشاگری محکوم نشده است
جعفری دولت آبادی تاکید کرد: یاشار سلطانی به خاطر افشاگری محکوم نشده است و پرونده افشاگری وی هنوز مفتوح است ایشان به خاطر شکایت یک سری افراد حقیقی و اینکه نتوانست ادعایش را ثابت کند محکوم شد.
برخورد به اشد وجه با قاچاق دام
آیت‌الله آملی لاریجانی مطرح کرد:
رئیس قوه قضاییه به دادستان‌های سراسر کشور دستور داد که با قاچاق کالا‌های اساسی از جمله قاچاق دام به اشد وجه برخورد قانونی کنند و اجازه ندهند برخی افراد در این برهه دشوار به دنبال سودجویی باشند.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه