سدنانیوز

دهه شصتی های ناکام مانده از ازدواج!
اینفوگرافی مرکز آمار درباره دهه شصتی ها؛
اینفوگرافیک متولدان دهه ۶۰ نشان می‌دهد، ۳۳ درصد مردان هنوز ازدواج نکرده‌اند و تحصیلات ۶۰ درصد آن‌ها دیپلم و پایین‌تر از آن است.
بودجه شهرداری تهران یکشنبه به شورا می‌رود
خزانه‌دار شورای شهر تهران گفت: لایحه بودجه سال ۹۸ شهرداری در جلسه روز یکشنبه به شورای شهر ارائه می‌شود.
قصد مجلس برای افزایش وام ازدواج به ۳۰ میلیون تومان
بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸، وام ازدواج ۳۰ میلیون تومان می‌شود.
ارسال صدقات مردمی به یمن شایعه یا واقعیت؟!
فتاح تشریح کرد
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بعضی می‌گویند صدقات به خارج از کشور می‌روند، اما ما شرعا مسئول هستیم و 100 درصد صدقات مختص به مردم همان استان و شهرستان است و باید در آنجا توزیع شوند.
تهرانی‌ها منتظر باران باشند
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا (۱۴ اسفند ماه) هوای تهران نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران با بیشینه و کمینه دمای ۲۰ و ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می شود.
هوشمند سازی کارت های ملی با نگاه به جیب مردم!
تبدیل کارت‌های ملی کاغذی قدیمی به کارت‌هایی هوشمند علاوه بر مزایای زیادی که می‌تواند به واسطه امکانات الکترونیکی جدید برای شهروندان داشته باشد، به لحاظ امنیتی هم کارایی بیشتری خواهد داشت؛ اما با این همه این تبدیل وضعیت مشکلاتی را هم برای شهروندان به وجود آورده است.
سیگار سال آینده گران می‌شود!
عوارض سیگار تولیدی و وارداتی در سال ۹۷ معین شد که طبق این مصوبه نمایندگان مجلس قیمت سیگار در سال آینده افزایش پیدا می‌کند.
دولت هیچ حمایتی از استارت آپ‌ها نمی‌کند
مدیر اپلیکیشن آیگرام مطرح کرد
مدیر اپیلیکیشن آیگرام تصریح کرد: متاسفانه برخی نهاد‌ها و ارگان‌ها به استارتاپ‌ها به صورت پیش فرض نگاه کلاهبردار دارند مگر اینکه خلافش ثابت شود!
مدیران سامسونگ به دادستانی‌کل می‌روند
مدیران شرکت سامسونگ در ایران به‌دنبال دستور ویژه دادستان‌کل کشور، امروز (سه‌شنبه) در این دادستانی حضور می‌یابند تا در خصوص اقدام توهین‌آمیز این شرکت به ورزشکاران ایرانی در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ‌چانگ توضیح دهند.
برنامه هوشمندانه انگلیس و هند برای خودرو‌های فرسوده
بسیاری از کشور‌های جهان به دنبال وضع قوانین جدید برای تسریع روند خروج خودرو‌های فرسوده هستند. در این راستا دولت‌های هند و بریتانیا سیاست‌هایی را به منظور کاهش آلودگی هوا وضع کرده اند.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه