سدنانیوز

معافیت‌های مالیاتی غیرضرور راه را به نوپایان می‌بندد
گزارش/
گلایه وزیر اقتصاد از نرخ بالای معافیت مالیاتی به برخی شرکت ها این سوال را مطرح می‌کند که آیا سال آینده معافیت‌های مالیاتی اصلاح خواهد شد؟
یارانه بهمن امشب واریز می شود
نود و ششمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ امشب (پنجشنبه ۲۵بهمن) به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود.
اوج گیری قیمت سکه ادامه دارد
سکه همچنان در اوج افزایش قیمت پرواز می‌کند و بازار در آستانه سال نو افزایش قیمت را شاهد است.
آیا بانک‌های می‌توانند وام ازدواج ۳۰ میلیونی بدهند؟
گزارش/
وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی قدم به قدم به صحن علنی مجلس نزدیک می‌شود و این سوال مطرح است که آیا بانک‌ها توان پرداخت آن را خواهند داشت؟
کاهش میلیاردی درآمد گمرک به واسطه خودرو‌های دپو شده
رئیس کل گمرک ایران خبر داد:
میراشرفی با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال ۱۹ تا ۲۰ هزار میلیارد تومان حقوق ورودی کسب کنیم، گفت: در صورت ترخیص خودروهای دپو شده، ممکن است به عدد پیش بینی شده در بودجه ۹۷ برسیم.
نشست وبرخاست هواپیما‌های هما دراروپا تحریم نیست
مدیرعامل ایران ایر:
مدیرعامل ایران‌ایر گفت: در کنار کانال مالی ویژه ایران و اتحادیه اروپا، ایران‌ایر نیز با همین کشورها کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی راه‌اندازی کرده است.
بازار سکه در ثبات است
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۸۷ هزار و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد.
پالرمو و SPV بهانه فروش ارز گران به مردم
همتی نوشت:
رئیس کل بانک مرکزی گفت:نرخ‌هایی که توسط فرصت جویان و در فضای مجازی درباره نرخ ارز مطرح می‌شود، ماندگار نیست و به مردم توصیه می‌کنم دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.
سکه همچنان در مسیر گران شدن!
امروز در بازار آزاد سکه در تمام ابعاد باز هم در مسیر گرانی قرار گرفت، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۲۸۶ هزار معامله شد.
طلای ۱۸ عیار ۳۷۶ هزار تومان شد
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد به ۳۷۶ هزار تومان رسید، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱.۳۰۸ دلار معامله شد.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه