سدنانیوز

عذرخواهی کنید و استعفا بدهید
هشدار مجلس به مسئولان حمل‌ونقل هوایی:
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان حمل‌ونقل هوایی کشور در انجام وظایف خود کوتاهی کرده و باید هرچه زودتر استعفا دهند، گفت: درصورتی که مسئولان این کار را نکنند، مجلس اقدامات لازم را درخصوص سانحه سقوط ATR آسمان انجام می‌دهد.
کاهش ۶۲ درصدی حجم معاملات مسکن تهران در بهمن
میزان مراجعات به دفاتر املاک به طور چشمگیری کاهش یافته است و خریداران تن به خرید آپارتمان با هر قیمتی نمی‌دهند. تا پایان بهار ۹۷ هیچ جهش یا افزایش قیمتی نداریم و فنر جمع شده‌ای برای قیمت مسکن متصور نیستیم.
معاون آخوندی اعتراف کرد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نمی‌توانیم موقعیت دقیق هواپیمای ATR آسمان را مشخص کنیم.
تلاش بی‎نتیجه برای یافتن لاشه هواپیما
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این‌که عدم فعال شدن سیستم ELT هواپیمای ATR آسمان در دستور کار مجلس قرار دارد، گفت: با وجود تشکیل ستاد بحران و اعزام چند گروه تجسس، هنوز لاشه هواپیما پیدا نشده است.
ابهام بزرگ سقوط ATR آسمان
معاون اسبق سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد
معاون اسبق سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این‌که در صورت پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR آسمان ظرف مدت ۲۴ ساعت اطلاعات آن خوانده می‌شود اظهارات برخی کارشناسان مجهول‌الهویه را فرضیات آن‌ها دانست.
مسکن گران نخرید!
در حالی نبود آمار واقعی از قیمت معاملات بخش مسکن یکی از معضلات مردم برای ورود به این بازار است که وزارت راه و شهرسازی با راه‌اندازی سایتی قیمت‌های به روز و واقعی معاملات مسکن را جهت سهولت تامین سرپناه در اختیار عموم قرار داده است.
قیمت دقیق خرید و رهن مسکن را آنلاین رصد کنید
وزارت راه و شهرسازی با راه‌اندازی سایتی قیمت‌های به روز و واقعی معاملات مسکن را جهت سهولت تامین سرپناه در اختیار عموم قرار داده است.
نگرانی بانک مرکزی از ورود بانک‌ها به لیزینگ مسکن
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از پیگیری کاهش دو درصدی نرخ سود تسهیلات خرید مسکن خبر داد و گفت:نگرانی بانک مرکزی از واریز شدن سپرده‌ها به لیزینگ‌ها بانک‌ها را از ورود به راه اندازی لیزینگ مسکن منع کرده است.
مردم عجله نکنند مسکن ارزان می‌شود!
یک کارشناس در حوزه مسکن درباره زمان خرید مسکن گفته است که مردم برای خرید مسکن عجله نداشته باشند و تا پایان سال دست نگه دارند. با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در این حوزه قطع به یقین بازار مسکن از اردیبهشت ماه سال آینده تکان می‌خورد و چیزی حدود ۲۰ درصد قیمت مسکن کاهش می‌یابد.
صدور ۱۸۰ هزار سند روستایی تاپایان سال
مدیرکل برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح‌های بنیاد مسکن
مدیرکل برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح‌های بنیاد مسکن از برنامه‌ریزی برای صدور ۱۸۰ هزار جلد اسناد مالکیت اماکن روستایی و شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت تا پایان سال جاری خبر داد.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه