سدنانیوز

سعودی حتی نمی دانند موشک ها از کجا شلیک شده!
مایکل مالوف:
مقام سابق پنتاگون به شبکه راشاتودی گفته است که سعودی‌ها هیچ شاهدی دال بر اینکه موشک‌ها از کجا به سوی تاسیسات آرامکو شلیک شده‌اند، ارائه نکردند.
جنگ علیه ایران به مثابه نابودی نیرو‌ها و منافع آمریکا در منطقه است
سید حسن نصرالله:
دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس گفت: جنگ علیه ایران به مثابه از بین رفتن نیروها و منافع آمریکا در منطقه است و عربستان و صهیونیسم تاوان آن را پس خواهند داد.
عراق دروازه‌ای جنگ هیچ کشوری نیست!
رئیس جریان حکمت ملی گفت: عراق نمی‌پذیرد که سکویی برای حمله به دیگران باشد.
ادعای مالکیت جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی!
در اجلاس سران عرب مطرح شد
بیانیه اتحادیه عرب با این ادعا که جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی متعلق به امارات است، از ایران خواسته است که برای یافتن حل صلح‌آمیز این مسئله با امارات همکاری کند.
گفت‌وگوی تلفنی ظریف و بوریس جانسون
امروز انجام شد
وزیر امور خارجه انگلستان امروز در تماسی تلفنی باهمتای ایرانی خود در خصوص مشارکت کشورش در حمله موشکی به سوریه توضیحاتی ارائه کرد.
رژیم صهیونیستی از هرطریقی به تروریست‌ها روحیه می‌دهد
ظریف:
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مریکا و اسرائیل در مراحل مختلف برای دادن روحیه به تروریست‌ها در سوریه وارد میدان شده‌اند و حملات اخیر صهیونیست‌ها به سوریه که در گذشته نیز سابقه داشته است، در همین چارچوب است. هر موقع که تروریست‌ها با شکست روبرو می‌شوند، رژیم صهیونیستی اقدام به انجام عملیات می‌کند.
گزارش نیویورک تایمز از سیلی خوردن سعد حریری
نشریه امریکایی از استعفای حریری پرده برداری کرد
نشریه آمریکایی نیویورکر در گزارشی ابعاد جدیدی از سفر نخست‌وزیر لبنان به عربستان و استعفای اجباری او در این کشور را منتشر کرد.
جلسه مشترک ایران، روسیه و ترکیه درباره ترکیه
سرگذشت نشست قبلی چه بود؟
روسای جمهور سه کشور ایران، ترکیه و روسیه امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین دومین دور مذاکرات سه جانبه خود را پیرامون موضوع سوریه در آنکارا پایتخت ترکیه برگزار می‌کنند.
صحبت‌های در گوشی ترامپ و نتانیاهو درباره ایران!
رئیس جمهور آمریکا به دنبال تشدید تنش‌ها در خاورمیانه در یک گفت‌وگوی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره وضعیت موجود صحبت کرده است.
اشعار عمر خیام در برنامه تبلیغاتی پوتین!
رئیس جمهور روسیه در برنامه تبلیغاتی خود مطرح کرد
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در بخش دوم برنامه تبلیغاتی خود شعری از عمر خیام خواند.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه