سدنانیوز

«آوینی» زیر فشارها «انقلابی» ماند
جریانی وجود داشت که شهید آوینی را تحت فشار قرار داده بود.اما او با صلابت انقلابی ماند. خودش برایم گفت همه نوشته‌های قبل از انقلابش را از بین برده و بعد از انقلاب به مردی متشرع و دین‌مدار تبدیل شد.
روز‌های تلاش و جهاد و شب‌های منبر و تبلیغ
گروه تبلیغاتی ۲۰ نفره طلبه‌ها فاطمیه امسالشان را متفاوت گذراندند
یک گروه جهادی متشکل از چند روحانی سال‌هاست با یک خودرو که هم کتابخانه هست و هم محل استراحتشان به دل مناطق محروم می‌روند؛ صبح‌ها به ساخت‌وساز می‌پردازند و شب‌ها هم به منبر و تبلیغ مشغولند.
پایان به کار جشنواره شعر فجر در تبریز
در آذربایجان شرقی صورت گرفت
دوازدهمین جشنواره شعر فجر یکشنبه شب با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
نویسنده باید حقیقت مکتوم جامعه را بازگو کند
نویسنده رمان «رهش» می‌گوید نویسنده باید در هر زمانی حقیقت مکتوم جامعه خودش را بازگو کند و بداند که دولت وقت هرگز به خاطر بازگویی این حقیقت از او تجلیل نخواهد کرد.
«رهش» قهرمان ندارد
نخستین واکنش‌ها به کتاب "رهش" رمان تازه رضا امیرخانی
صف بسته می‌شود برای آشنا شدن با یک ارمیای از جنگ برگشته دیگر، یا ارمیای به فرنگ رفته، برای دیدن یک قیدار دیگر، برای زیارت سید گلپا، در صف ایستادن تا از یک علی فتاح دیگر بخوانند، اما رهش، خالی از قهرمانی از جنس همه این‌ها بود.
«ر ه ش» به ششمین چاپ رسید
«ر ه. ش» تازه‌ترین رمان امیرخانی در عرض یک هفته پس از انتشار به چاپ ششم رسید.
مدیرعامل خانه کتاب استعفا کرد
معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد با استعفای مجید غلامی جلیسه از سمت مدیرعاملی خانه کتاب موافقت کرد. مراسم تکریم جلیسه فردا صبح در محل این موسسه برگزار می‌شود.
خاطرات سفیر، خاطرات یک رسول است
میثمی:
آیین رونمایی از چاپ سوم کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهری با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، رییس حوزه هنری کشور و جمعی از علاقه‌مندان در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار شد.
خانه نیما را ارشاد نخرد شهرداری خریدار است
رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری:
رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره خانه «نیما» گفت: وزیر ارشاد به معاون هنری خود آقای حسینی ابلاغ کرده تا پیگیر شود و خرید صورت گیرد، اگر موفق به تملک شدند که خودشان بهره‌برداری خواهند کرد، اگر اینگونه نشد شهرداری اقدام سریع خواهد داشت.
توصیه رهبر انقلاب؛ بانوان این کتاب را بخوانند+فیلم
تاکنون آثار متعددی درباره حجاب نوشته شده است، اما این اثر تلاش دارد تا با نگاهی جدید به این موضوع بپردازد. «خاطرات سفیر» یک کتاب خواندنی است که چندی پیش رهبر معظم انقلاب مطالعه آن را به خانم‌ها توصیه کردند.
اخـبار بـرگزیـده
ادامه