کسی که یازده روز خانه نشینی می‌کند پلنگ صفت است
صفارهرندی:
بنده با این فرد در دوران دانشجویی هم‌کلاس بوده‌ام. حال او از انقلاب سهم‌خواهی می‌کند و فکر می‌کند همه سفره برای اوست.
وزارت اطلاعات اسامی دوتابعیتی‌ها را نمی‌دهد
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: پاسخ اخیر وزارت اطلاعات درباره دوتابعیتی‌ها کامل و شفاف نبود و من باز هم نامه‌ای به آن‌ها زدم و گفتم این عدد اعلام شده قابل پذیرش نیست و حاضر نشدند اسامی را بگویند و از نظر ما پاسخشان کافی نبود.
۶۴ سال دشمنی BBC با مردم ایران به روایت اسناد
"اکنون ساعت دقیقا ۱۲ نیمه شب است"!
گوینده خبر بی بی سی فارسی با اعلام جمله «اکنون ساعت دقیقا ۱۲ نیمه شب است» به جای جمله همیشگی «اکنون ساعت ۱۲ نیمه شب است» پیامی رمزی به شاه و همراهانش برای اطمینان بخشیدن به آنان و نشان دادن آمادگی لندن برای عملیات کودتا دادند.
نظرسنجی مریلند و ماهیت اصلی اعتراضات در ایران
توهمات ترامپ و هیلی پایان می یابد؟
نتایج یک نظرسنجی که دانشگاه «مریلند» درباره آشوب‌های اخیر در ایران منتشر کرده، آب سردی بر پیکر فضاسازی‌هایی است که آمریکا و کشور‌های غربی درباره این اغتشاشات انجام داده‌اند.
شعار‌هایی مانند «نه غزه، نه لبنان» حاکی از بی شعوری است
ولایتی:
مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل گفت: عزم ملت فلسطین آثار کمک جمهوری اسلامی را می‌رساند و ما به این افتخار می‌کنیم که اسرائیل را زمین گیر کرده‌ایم.
اسم رمز پروژه رسانه ای اخیر ضدانقلاب چیست؟
"نامه‌ منتسب به آیت‌الله جنتی خطاب به لاریجانی وجود خارجی ندارد"
جریان ضدانقلاب در آستانه دهه مبارک فجر، برخی اخبار کذب را با هدف مشغول کردن افکار عمومی در فضای مجازی منتشر و توزیع کرده است.
آغاز مراسم دهه فجر با سخنرانی سید علی خمینی
فردا و در حرم حضرت امام صورت می گیرد
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مراسم محوری روز ۱۲ بهمن، فردا از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در حرم حضرت امام با سخنرانی سیدعلی خمینی برگزار می‌شود.
اگر نمی‌توانند شهر را درست مدیریت کنند کنار بروند
واکنش تند دادستان کل کشور به ضعف مدیریت شهری در روز‌های اخیر
ما امیدواریم که ان‌شاءالله این ندانم‌کاری‌ها مغرضانه و عامدانه نباشد، ولی باید مسئولان و مدیران بدانند اگر نمی‌توانند شهری کلان را درست مدیریت کنند کنار بروند و آن را رها کنند
تایید ملاحظات مقامات امنیتی پیرامون معاهده پالرمو
کدخدایی خبر داد
مقامات امنیتی یک نگرانی‌هایی دارند و دوستان حقوقی نیز دغدغه‌های مربوط به خود را دارند و بر روی این نقطه‌نظرات بحث و بررسی صورت می‌گیرد.
به هشدارمان درباره وضعیت بانک‌ها توجهی نشد
آیت الله جنتی:
رئیس مجلس خبرنگان رهبری مشکلات عدیده بانک‌ها را یکی از مسائل مهم اقتصادی معرفی کرد و گفت: متاسفانه درباره وضعیت بانک‌ها پیش از این هشدار داده بودیم، اما توجهی نشد.
قبلی۵بعدی